(FOTO) Po polčasu tekme s Francozi štiri točke prednosti, Dončić prejel močan udarec s komolcem po glavi

Gr.G.
07.09.2022 18:05

Naš najboljši igralec Luka Dončić je v 12 minutah dosegel 22 točk, v prvih dveh četrtinah skupno 27 točk.

Slovenija proti Franciji vodi za štiri točke po polčasu srečanja. Z rezultatom 44:40 so se košarkarji poslovili na zaslužen odmor v slačilnico na tekmi, ki bo odločila o prvem mestu v skupini. Naš najboljši igralec Luka Dončić je v 12 minutah dosegel 22 točk, v prvih dveh četrtinah skupno 27 točk.

Vendar pa je tik pred koncem druge četrtine prejel močan udarec po glavi, zaradi česar je bila njegova vrnitev na igrišče nekaj časa negotova. A je zapustil slačilnico in kaže, da je z njim vse v redu.

V Kölnu je tudi veliko slovenskih navijačev, ki svoje vtise delijo prek družbenih omrežij.