Manchester City po fantastični igri ugnal Real s 4:3

STA, A.L.
26.04.2022 22:57

Nogometaši Manchester Cityja so na prvi tekmi polfinala lige prvakov v pravi lepotici s kar sedmimi goli premagali Real s 4:3 (2:1).

City, ki je zamudil še nekaj priložnosti, je po golih Kevina De Bruynea in Gabriela Jesusa že po 11 minutah vodil z 2:0, še v prvem polčasu je izid znižal Karim Benzema.

Na začetku drugega dela je vodstvo domačih spet povišal Phil Phoden, za 2:3 je poskrbel Vinicius Junior. Bernardo Silva je prednost vrnil na dva gola, a je Benzema v 80. minuti izkoristil enajstmetrovko, potem ko je v kazenskem prostoru z roko igral Aymeric Laporte.

Povratna tekma bo naslednjo sredo v Madridu.