Jutri se začne drugi spletni filmski dogodek, ki postavlja v prvi plan ženske zgodbe in ustvarjalke. "Ponuja vpogled v prihodnost, sedanjost in preteklost filmskega delovanja žensk, ki si postavljajo lastna pravila in sledijo svoji poti." FeFi Frišno izpostavlja radikalne prišlekinje, ki obračunavajo s patriarhalno polpreteklo zgodovino, FeFi Zdaj! je direkten vpogled v stanje filmskega ženskega ustvarjanja, FeFi Retro pa osvetljuje pretekla dela, ki ne smejo biti pozabljena. Ob 20-letnici izpostavlja Varuha meje, prvi slovenski igrani celovečerec v režiji režiserke Maje Weiss. Jutri, 8. marca, ob 19. uri se bodo z avtorico in njenima kolegicama Haidy Kancler in Majo Prettner pogovarjali, kakšen prelom je pomenil Varuh meje in ali so se pogoji za delo filmark v tem času spremenili.
V sekciji Zdaj! (direkten vpogled v stanje filmskega ženskega ustvarjanja) so na voljo trije dokumentarni filmi, ki govorijo o spolnem nasilju: Babičino seksualno življenje, kratki animirano-dokumentarni film režiserk Urške Djukić in Emilie Pigeard; Ne pomeni ne, feministično zakonodajno gledališče, kratki dokumentarec gledališke skupine Madalena-Berlin v režiji EveGlorie Fernández Pérez; ter Primer spolne zlorabe, celovečerni dokumentarec režiserke Alison Kuhn.
Sekcija Frišno letos izpostavlja prelomen dosežek v načinu delovanja in produciranja filmov. Rožavska filmska komuna je nastala leta 2015, sredi vojne vihre v Siriji, v izjemno težkih razmerah ji je uspelo izvesti radikalno demokratično družbeno spremembo in žensko revolucijo. Vse strukture v družbi delujejo po principu neposredne demokracije in enakosti spolov ter številnih etničnih skupin, ki živijo na tem območju. Na festivalu ponujajo film Dom, ki ga je posnela Sevinaz Evdikê.