(ODZIVI) Proti Domžalam v vijoličastem zablestela najstarejši in najmlajši. Šimundža: Napake sestavni del nogometa

05.11.2023 17:24
Hilal Soudani in Marcel Lorber sta bila junaka zmage Maribora proti Domžalam.
Grega Wernig
Vijoličasti so v Domžalah slavili z 2:1 in na gostovanju zmagali po več kot treh mesecih. Behar Feta zaradi poškodbe letos ne bo več igral.

Od prvega prvenstvenega kroga Mariborčani na gostovanjih niso slavili, negativen niz pa so prekinili prav v Domžalah, kjer so pred dobrimi tremi meseci nadigrali Radomlje. Proti rumeni družini so bili vijoličasti boljši tekmec, a so hitro prejeli gol in nato preobrat naredili z zadetkoma ob koncu prvega polčasa in na začetku drugega. Kar nekaj priložnosti so imeli tudi gostitelji, ki po devetem porazu v sezoni ostajajo tik nad dnom prvenstvene lestvice.

V nadaljevanju preberite, kaj so po tekmi ob Kamniški Bistrici povedali Ante Šimundža, Dušan Kosić, Hilal Soudani in Jošt Pišek.

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.