(OCENE) Kako so igrali vijoličasti: Brez navdušenja na prvi preizkušnji

14.07.2023 18:25
V 35. minuti je Martin Milec že preigral vratarja Birkirkare, nato pa iz težkega položaja streljal mimo gola.
Nogometaši Maribora bodo na povratno tekmo prvega predkroga konferenčne lige odnesli (le) remi 1:1. Ocenili smo, kako so se odrezali igralci, ki jih je na igrišče poslal trener Damir Krznar. Najboljšo oceno sta si zaslužila strelec edinega gola in najmlajši član vijoličaste zasedbe, (pre)več posameznikov pa si za predstavo na prvi uradni tekmi sezone ni zaslužilo pozitivne ocene.

Sklenite naročnino na Večerove digitalne pakete.