(VIDEO) Dallas izgubil v Milwaukeeju, Dončić dosegel 35 točk

STA, J.K.
19.11.2023 08:30

Luka Dončić je v 35 minutah dosegel prav toliko točk ter po devet skokov in podaj.

USA Today

Ekipa Milwaukee Bucks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma s 132:125 premagala Dallas Mavericks, za katere je slovenski zvezdnik Luka Dončić v 35 minutah dosegel prav toliko točk ter po devet skokov in podaj. Grk Giannis Antetokounmpo je za domače, ki so do zmage prišli v zadnji četrtini, prispeval 40 točk, Damian Lillard jih je dodal 27.

Kyrie Irving je bil z 39 točkami prvi strelec poražene gostujoče ekipe, ki je s 109:99 vodila devet minut in štiri sekunde pred koncem tekme. Sledil je delni izid 13:4 za domače, od tega je sedem točk dosegel Antetokounmpo in poskrbel, da se se dobrih pet minut pred zaključkom Bucks vrnili v igro za zmago. Grški zvezdnik je tudi v zaključku poskrbel za popoln preobrat, bil je prvi strelec tekme, obenem je ujel 14 žog in imel sedem asistenc.