Rudar še ni okusil slasti zmage

Aleš Mišič Aleš Mišič
01.09.2019 21:28

V Celju so grofi ugnali knape. Po zmagi Olimpije v Sežani Bagnack oznanil, da se ne bo selil v Beograd

Igor Napast

Olimpija, ki z igro ni več tako prepričljiva, kot je bila na zanjo odličnem začetku nove prvoligaške sezone, je z gostovanja v Sežani pri Taboru odnesla vse tri točke. S peto zmago so se zmaji za nekaj ur zavihteli na vrh prvenstvene lestvice, ker pa je Aluminij osvojil vse tri točke proti Muri, je po osmem krogu na drugem mestu s točko manj, kot jih imajo šumarji.
Prvi so zadeli Kraševci. Rodrigue Bongongui je v 18. minuti prišel do žoge ob Miralu Samardžiću, podal pred gol, da je lahko Stefan Stevanović zadel za 1:0. Deset minut kasneje so gostje izenačili po zaslugi Luke Menala. Olimpiji posojeni dinamovec je z glavo najprej zadel vratnico, žoga pa se je od nje odbila v mrežo.

Celjani so zadeli trikrat, dvakrat Dario Vizinger.