(FOTO) Srbi izgubili prvi niz, nato pa v naslednjih treh pokazali drug obraz in postali prvaki

M.R.
29.09.2019 16:57

V finalu evropskega prvenstva so Slovenci odigrali odličen prvi niz, nato pa je njihova igra precej padla, oziroma so Srbi stopnjevali svojo igro in zasluženo zmagali ter postali prvaki.

Andrej Petelinsek

Tekma se je začela s točko Srbije, takoj za tem pa je točko za izenačenje dobila Slovenija. Kmalu za tem pa je kapetan slovenskih odbojkarjev Tine Urnaut sam blokiral zabijanje Aleksandra Atanasijeviča. Pri izidu 3:2 pa so naši s trojnim blokom še enkrat ustavili najbolj nevarnega Srba.